Členové cechu

Mýdlárna Levandulový dům
Mýdlárna Levandulový dům byla založena v roce 2012 a sídlí v Hradci Králové. Vyrábí rostlinná mýdla a tuhé šampony. Celý proces výroby probíhá ručně, metodou za studena. Při výrobě se používají výhradně rostlinné oleje a tuky té nejvyšší kvality. Pro parfemaci pak pouze esenciální oleje. Mýdla neobsahují žádné chemické konzervanty, barviva ani parfémy. Díky použitým olejům mají mýdla vysoce vyživující a hydratační účinky. Jsou dobře snášena i lidmi s citlivou pokožkou, alergiky a atopiky. Proces výroby pak samozřejmě neznečišťuje životní prostředí, obaly jsou totiž recyklovatelné. Ilustrace obalů a logo mýdlárny navrhla Sylva Muselová.
Olivové mýdlo

Olivové mýdlo

Provensálské

Provensálské

Tuhý šampon

Tuhý šampon

Bambucké máslo bio a arganový olej bio.jpg
Mýdlárna ERDÉ
logo.jpg
Mýdlárna Erdé je rodinná mýdlárna, sídlící v malebném údolí Borušova nedaleko Moravské Třebové.
Naše mýdlárna se zaměřuje na výrobky, které nezatěžují pokožku a jsou vhodné i pro ekzematickou a podrážděnou pleť. Snažíme se našim zákazníkům nabídnout ucelenou péči o celé tělo. Naši kompletní nabídku mýdel, šamponů, krémů, mastí, bombiček a balzámů najdete na stránkách.
IMG_2061.JPG
IMG_2096.JPG
IMG_2355.JPG
farmář.jpg
Ruční mýdlárna
Olomoucká Ruční mýdlárna, která se může pyšnit prestižním oceněním "Haná - regionální produkt", nabízí originální ručně vyráběná přírodní mýdla pro vaši očistu, zklidnění mysli i celého těla, relaxaci a v neposlední řadě také pro léčbu různých kožních onemocnění. Všechny produkty z této mýdlárny jsou zaručeně přírodního charakteru a vyráběny s láskou a péči dle vlastních originálních receptur. Ve stálé nabídce jsou kromě přírodních olivových mýdel také glycerinová mýdla s kozím mlékem, šumivé bomby do koupele, bylinkové koupelové soli a spoustu dalšího...
_vyrn_87hlubokocistici1.jpg
_vyrn_1115tuhysampon.jpg
_vyrn_1378sipkove.jpg
hana.jpg
Mýdlárna na Pálavském vršku
LOGO 2019..jpg
Mýdlárna na Pálavském vršku se nachází v samém srdci Pálavy v Klentnici a byla založena v roce 2014.
K výrobě přírodní kosmetiky nás přivedl zájem o zdravý životní styl a návrat k tradičním hodnotám. V naší certifikované mýdlárně najdete přírodní mýdla, tuhé parfémy, balzámy, koupelové soli a další voňavou kosmetiku. Inspirujeme se hlavně v přírodě, v její bohaté škále barev, vůní a tvarů.
Produkty si můžete zakoupit i přímo u nás v našem kamenném krámku na Pálavě, Klentnice 206.
web cech2.jpg
Bez názvu 2 kopie.jpg
web cech.jpg
DSCN4634 kopie.jpg
Mydlitto
Razítko_M (3).jpg
Mydlárna Mydlitto vznikla 15.4.2013 . V galerii na stránkách www.mydlitto.cz najdete přírodní mýdla, šampony, masti, krémy, balzámy, ale v poslední době se naše společnost zaměřuje i na šité výrobky a snažíme se co nejvíce to jde, přiblížit tzv. ZERO WASTE - tampony, kapesníky, látkové obaly a další. V současné době sídlí naše mydlárna v nových prostorách na adrese: Hlavní 46, Kryry, kde si můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale rovnou zakoupit. Naše výrobky se snažíme vyrábět vždy v souladu s přírodou a pokud použijeme chemii, snažíme se, aby byla co nejšetrnější s ohledem na naší pokožku. Snažíme se využívat přírodních darů a do mýdel je zpracovávat, tak, jako to uměly naše babičky, ale využíváme i moderní technologie.
CPNP2840228.jpg
CPNP2685009.jpg
CPNP2628449.jpg
CPNP2836942.jpg
Indívo
logggo.JPG
Indívo je českou značkou přírodní ručně vyráběné kosmetiky se sídlem ve Voticích, okraji krásné České Sibiře. Naše malá rodinná firma byla založena v roce 2012 ještě pod původním názvem "U Zelené větévky.
Pečlivě pro Vás vybíráme ty nejkvalitnější suroviny z celého světa. Používáme zejména rostlinné oleje, másla, esence, vosky, biofermenty, hydroláty a extrakty, ze kterých vyrábíme tělová a pleťová mýdla, obličejová séra a šlehané balzámy, deodoranty aj. Naše obaly mýdel jsou 100% biodegradabilní. Kosmetika je balena nejčastěji v hnědém skle. Produkty vyrábíme v malých šaržích, aby se zachovala jejich čerstvost.
cech foto.jpg
MYDLA.jpg
deo.jpg
bobulky.jpg
Český Mýdlařský cech, z.s.
Hlavní 1976
500 08 Hradec Králové

Tel.: 721 306 599
E-mail: mydlarsky.cech@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one